výlety

Všechny plavby probíhají na luxusní lodi Corsiva 650 Tender se silným motorem Suzuki 90Hp. Loď pojme až 7 pasažérů a kapitána. Je vybavena lednicí, cabrio stříškami pro případ deště, koupací plošinou a sprchou na zádi. Cena zahrnuje nájem celé lodi, palivo a služby kapitána. Na lodi jsou k zakoupení alko i nealko drinky za rozumnou cenu. Láhev sektu + Sekt kelímky 290Kč. Pivo 50Kč, Kola 30kč, atp… 

1 Hodinová plavba městem z Náplavky

Plavba obvykle začíná na Náplavce u železničního mostu, začneme rychlou jízdou pod Vyšehradskou skálu do Podolí, dále přírodním kanálem kolem Podolské vodárny ke Žlutým lázním směrem na Barrandov, návštěva Smíchovské zátoky a jejích plovoucích domů, dále plavba podél Rašinovo nábřeží k Tančícímu domu a Mánesu, pak podél jezu k laguně Smíchovského zdymadla okolo Jazzdocku, návrat podél Smíchovské náplavky zpátky k Železničnímu mostu. 

Cena 3.000 Kč

3 hodinová plavba městem na Karlův most

Plavba obvykle začíná na Náplavce u železničního mostu, začneme rychlou jízdou pod Vyšehradskou skálu do Podolí, dále přírodním kanálem kolem Podolské vodárny ke Žlutým lázním směrem na Barrandov, návštěva Smíchovské zátoky a jejích plovoucích domů, dále plavba podél Rašínovo nábřeží k Tančícímu domu a Mánesu, pak podél jezu k laguně Smíchovského zdymadla okolo JazzDocku, následuje proplavení Smíchovskou komorou a plavba kolem Kampy a Sovových mlýnů, dále proplutí pod jezem  Starého města a plavba kolem Karloveho mostu do Laguny u Lávky. Zde si uděláme krásné fotky s Karlovým mostem a Pražským hradem. Tato část Prahy nabízí ty nejlepší výhledy. Pokračujeme plavbou  starým městem kolem budovy Pražské Filharmonie, Parlamentu, Hotelu President a dalších historických budov Starého města až ke zdymadlu Štvanice, kde se otočíme a vydáme na cestu zpět ke Karlovemu mostu a pak plavební komorou zpátky do Jižní části města s koncem na Náplavce.

Cena 7.500 Kč

2hodinová 1 way plavba na Karlův most

Plavba obvykle začíná na Náplavce u železničního mostu, začneme rychlou jízdou pod Vyšehradskou skálu do Podolí, dále přírodním kanálem kolem Podolské vodárny ke Žlutým lázním směrem na Barrandov, návštěva Smíchovské zátoky a jejích plovoucích domů, dále plavba podél Rašínovo nábřeží k Tančícímu domu a Mánesu, pak podél jezu k laguně Smíchovského zdymadla okolo JazzDocku, následuje proplavení Smíchovskou komorou a plavba kolem Kampy a Sovových mlýnů, dále proplutí pod jezem  Starého města a plavba kolem Karloveho mostu do Laguny u Lávky. Zde si uděláme krásné fotky s Karlovým mostem a Pražským hradem. Tato část Prahy nabízí ty nejlepší výhledy. Pokračujeme plavbou  starým městem kolem budovy Pražské Filharmonie, Parlamentu, Hotelu President a dalších historických budov Starého města až ke zdymadlu Štvanice, kde se otočíme a vydáme na cestu zpět ke Karlovemu mostu a pomalu zamíříme ke Kampě, nebo hotelu President, kde je konec plavby. Cena plavby zahrnuje transport prázdné lodi zpátky plavební komorou do jižní části města.

Cena 6.500 Kč

5ti hodinová plavba

Plavba obvykle začíná na Náplavce u železničního mostu, začneme rychlou jízdou pod Vyšehradskou skálu do Podolí, dále přírodním kanálem kolem Podolské vodárny ke Žlutým lázním směrem na Barrandov, návštěva Smíchovské zátoky a jejích plovoucích domů, dále plavba podél Rašínovo nábřeží k Tančícímu domu a Mánesu, pak podél jezu k laguně Smíchovského zdymadla okolo JazzDocku, následuje proplavení Smíchovskou komorou a plavba kolem Kampy a Sovových mlýnů, dále proplutí pod jezem  Starého města a plavba kolem Karloveho mostu do Laguny u Lávky. Zde si uděláme krásné fotky s Karlovým mostem a Pražským hradem. Tato část Prahy nabízí ty nejlepší výhledy. Pokračujeme plavbou  starým městem kolem budovy Pražské Filharmonie, Parlamentu, Hotelu President a dalších historických budov Starého města až ke zdymadlu Štvanice, kde se proplavíme do Holešovic a prohlédneme si jak staré přístavy, tak laguny s novými marinami obklopenými moderní architekturou. Dále se vydáme do Troji a kanálem podél parku Stromovka až k jezu Podbaba, kde se otočíme a vydáme se na cestu zpět.

Cena 10.000 Kč

Celodenní výlet na Štěchovickou přehradu

Začneme na Náplavce a proplujeme jižní částí města kolem Vyšehradské skály, Podolí, Žlutých lázní směrem na Barrandov, Most Inteligence , kolem Golfu Hodkovičky k plavební Komoře Modřany, dále se vydáme kolem soutoku Vltavy a Berounky, přes Zbraslav dále až přehradě Vrané nad Vltavou, zde se proplavíme plavební komorou a užijeme si Plavbu ve skluzu k soutoku s řekou Sázavou a dále k Davli, kde můžeme zastavit na oběd. Pokračujeme až do Štěchovic k  nejvyšší plavební komoře v ČR s převýšením cca 23m. Po proplavení se objevíme v krásné přírodě ve skalnatém kaňonu přehrady a přehradu celou proplujeme až pod hráz vodního díla Slapy, kde se otočíme a vydáme na cestu zpět.

Cena 12.000 Kč

Individuální Plavba

Plavba, dle Vašeho přání a individuální dohody. Loď lze i převést do jiných lokalit v ČR za poplatek. Vhodné pro Svatby u vody, plavby s fotografem, pro film a podobné… 

Cena od 2.500 Kč / hod

Rezervace plavby